چاپ کردن صفحه

عید سعید باستانی و بهار مبارک باد

عید سعید باستانی و بهار مبارک باد

در آستانۀ تحویل سال نو هستیم و رایحه و عطر خوشبوی گلها و طبیعت زیبای بهاری به مشام می رسد طبیعت زیبایی که خداوند زیبای ما آن را آفریده و فصل بهاری که آمده و با آمدنش به فصل زمستان پایان داده. واقعا کارهای دست و خلقت خداوند چقدر زیباست، خلقتی که با ما صحبت می کند و نشان می دهد که خود خداوندمان دوستدار تغییر و دگرگونی است و وقتی با چشمان زیبایش ما را می نگرد که چگونه شخصیت روحانی ما تغییر می کند و روز به روز تازه و تازه تر می شود همین موجب خوشحالی او می گردد.

 

 

موضوعی که در شروع میخواستم با شما عزیزان در میان بگذارم که باعث برکت و تازگی خودم شده، سه کلمه مهم و پرمعنی و اساسی و زنده است که زندگی روحانی ما بر این سه اساس استوار است. این سه کلمه مهم ایمان و امید و محبت هستند. عزیزان ایمان و امید و محبت شما در چه حدی است آیا نسبت به سال پیش بیشتر دراین سه چیز رشد کرده ابد یا نه؟ اگر امروز ایمان و امید و محبت شما مثل نهالهای کوچکی هستند که رشد نکرده اند اجازه بدهید با آمدن فصل بهار این نهالها رشد بکنند وبا کمک روح القدس آنها را آبیاری کنید و به وسیلۀ کلام پاک خداوند از آنها مواظبت بکنید و هوشیار باشید تا رشد بکنند و تبدیل به درختان تنومند شده تا شما و دیگرانی که اطراف شما هستند از میوه های این درختان بهره مند شوند و در زمان مشکلات و بحرانها و ناآرامیها در زیر سایۀ این درختان آرام بگیرید و باعث تسلی دیگران نیز شوید. پس باید دید چه موانعی وجود دارند که مانع رشد این نهالها می شوند بیایید تا در این سال جدید این موانع و سنگها را با همکاری وکمک روح القدس تشخیص داده، موانعی را که خودمان و دشمن و یادیگران ایجاد کرده اند تشخیص داده و برداریم و مثل یک باغبان ماهر با کمک روح القدس به این نهالها رسیدگی کنیم.

در انتها عید سعید باستانی و بهار را به شما عزیزان تبریک می گویم و آرزوی سلامتی روحی، جسمی و جانی برای تک تک شما عزیزان و دوستان می کنم .

  • مطالعه 1900 مرتبه

Twitter

Facebook

Google+